HomeSekce vzdělávacíProjekt ESFOhlasy účastníků projektu

Ohlasy účastníků projektu

Reakce na průběh klíčových aktivit projektu ESF „JINAK – zvýšení zaměstnanosti nezaměstnaných osob“ CZ.1.04/2.1.01/74.00270

 

Vážená paní Mgr. Křupková, Vážený pan Mgr. Lang

Zasílám poděkování za"motivační kurs", kterého jsem se zúčastnila v Olomouckém dobrovolnickém centru JIKA ve dnech 8. - 12. 7. 2013.

Jsem velmi nadšená, kurs mě obohatil o informace, které bych se jinde nedozvěděla  a zcela určitě mi budou přínosem při hledání pracovního uplatnění. Velmi kladně hodnotím praktické ukázky a nácvik přijímacího pohovoru.

Super kurs. Přivítala bych a nejen já, kdyby kurs mohl probíhat více hodin a témata mohla být rozebrána více do hĺoubky než nám nyní dovoloval čas.

Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

A. D.
-----------------------------------------

Vážená paní Mgr. Křupková

Vážený pan Mgr. Lang

 Ve dnech 8. - 12. 7. 2013 jsem se zúčastnila "Motivačního kursu". Celý průběh kursu hodnotím velmi kladně a přínosně. Ochotný, kvalifikovaný přístup Mgr. Langa a Mgr. Křupkové k nám klientům. Atmosféra v kolektivu velmi přátelská. Zcela jistě získané informace použiji při hledání pracovního uplatnění.

 Děkuji a přeji hodně úspěchů ve Vaší záslužné práci.

 L. B. 
-------------------------------

Moc Vás zdravím,
spolupráce s Vámi je krásná a je mi líto, že motivační týden už končí. Snad s Vámi budu moci dál spolupracovat jako dobrovolník.

S pozdravem
Ž. Ď.
červenec 2013
--------------------------------

Od října 2011 jsem nezaměstnaná - doposud. Při doslova pídění se po nějaké nové práci, jsem si všimla na nástěnce ÚP v Olomouci letáčku poradny „JINAK“. Ze zvědavosti jsem tedy zašla na uvedenou adresu.. Dostalo se mi vstřícného přijetí a vysvětlení, co je obsahem její činnosti. Projekt mě zaujal, proto jsem přijala nabídku, absolvování zdarma týdenního motivačního modulu, ukončeného testem pracovní diagnostiky.

Motivační modul poradny „JINAK“ je konstruktivní, všem srozumitelný, informace jsou potřebné. Společný kontakt probíhá v pohodovém duchu a příjemném prostředí. V „mé“ skupině se nás sešlo šest žen. Všechny se stejným problémem, ale naprosto rozlišných povah a profesí, což bylo mimořádně zajímavé, zvláště při diskusích na daná témata.

Poradnu „JINAK“ mohu vřele doporučit všem, kteří se s nezaměstnaností potýkají. Je možné ji navštěvovat individuálně i nadále, po skončení motivačního modulu, čehož využívám ke své spokojenosti.

J:B: Olomouc 4.9.2012

 

Dobrý den, obrátila jsem se na poradnu ohledně toho, že jsem přišla o práci a po rozhovoru s nimi mně nabídli se zúčastnit týdenního školení. Bylo nás tam 6 žen a byla to fajn skupina. Dělali jsme různé testy, promítání k pracovnímu pohovoru, navzájem si vyměnily zkušenosti a pracovníci JIKY - paní Katrin Křupková a pan Jiří Lang jsou příjemní lidé a trpěliví a na závěr jsme absolvovali pracovní diagnostiku s paní asistentkou, která nám po vyhodnocení testu po rozhovoru poradila jak dál, teď už budu dělat rekvalifikační kurz, na který se těším. S pozdravem  Z. L.

Krásné odpoledne,
jsem velice spokojena s profesionálním i lidský přístupem ke mně jako frekventantovi. Všem nezaměstnaným vřele doporučuji tento motivační kurz navštívit.

M. M.

 

Pane Mgr. Langu, paní Mgr. Křupková,

po tom co jsme se rozloučili, jsme  všechny kurzistky šly ještě chvíli stejným směrem. Jedna vedle druhé jsme prožívaly vděčnost za šanci ´spadlou s nebe´.  Uvědomovaly jsme si, že tato  na zaměstnání orientovaná aktivita,  byla pro nás opravdu užitečná,  prospěšná a pro mne přímo potřebná.

Měly jsme  radost, že pod letošním vánočním stromečkem budeme mít  dáreček  navíc -  nový  životopis.  A  že máme před sebou ještě pracovní diagnostiku, takže se ještě jednou všichni spolu setkáme.   To, že Blanka ve ´svých letech´  sehnala už během kurzu ´práci´ je pro nás dalším pozitivním impulzem. 

V  dnešní době, v ´zatěžkanosti´ starostmi a různými životními ´ranami´, byl pro nás motivační kurz lékem a  pohlazením po duši.  Není samozřejmostí  zažít  při vzdělávání se  onu správnou míru družnosti a  svobodné, upřímné, poučné,  zkušenostní otevřenosti.

Dohodly jsme se s ´holkami´, že Vám za všechny ještě jednou poděkuji a tak Vám i nám přeji vše dobré.  V lednu na viděnou.

M. B

vděčná kurzistka

Prosinec 2012

---------------------------------------------------------------

Vážení z agentury Jinak ,

dovoluji si Vám jménem našeho kurzu poděkovat za pečlivý přístup, ochotu nám vysvětlit spoustu věcí a informovanost. V kurzu se mi líbilo rodinné prostředí. Taktéž pomoc při životopisu a i testy. Velmi se mi zalíbila diagnostika. Vstřícnost pana lektora Mgr. Jiřího Langa k našim požadavkům. Děkujeme Vám i za možnost pokračovat- jak v PC kurzu- tak i v kurzu sociálním. Je povzbuzující, že v dnešní uspěchané době existují projekty na pomoc lidem. Přejeme Vám hodně zdaru a štěstí ve Vaší činnosti.

 S pozdravem a přáním všeho dobrého: K.V.C

 PS- chválím i lektorskou činnost pana Radka Vrzala a Martina Kudly z rekvalifikačního kurzu na PC.
 únor 2013

 ----------------------------------
Poděkování

Před Vánocemi roku 2012 jsem  se z letáčku dozvěděla o činnosti sdružení JINAK. Zrovna začínal motivační blok, do jehož průběhu jsem vstoupila. Jsem tomu moc ráda, protože se mi dostalo vlídného přijetí, pochopení, povzbuzení, důvěry a hlavně ne lítosti.

Velmi jsem ocenila teoretickou přípravu na přijímací pohovor, na vystupování, jednání a vyzdvižení svých předností u budoucího zaměstnavatele. Přínosem mi byla i osobní konzultace a připomínky k formě mého životopisu. Pracovní diagnostika byla jen potvrzením mojí pracovní orientace na trhu práce, ale i zjištěním, kde je zapotřebí sebevzdělání.

Chtěla bych Vám tímto poděkovat za vstřícnost, lidskost a individuální přístup ke každé osobnosti. 

V rámci projektu Evropského sociálního fondu v ČR " JINAK - Zvýšení zaměstnanosti nezaměstnaných osob" jste určitě pomohli mnoha lidem, 

i když ne ihned najít práci, tak mít oči otevřené, získat sebedůvěru a začít JINAK.

S pozdravem B.G.
---------------------------------------------------------------------